MINI ACTION CAMMINI F WI-FI  Tube NiloxF60F-60 EVO

 
 
     
 

inzercia:

 

  Šport a kamera – to ide k sebe?

Že šport a videozáznam ide k sebe, sme sa mohli presvedčiť už od počiatkov histórie kamier a moderného športu. Veď už bežný záznam športového výkonu niekoho iného fanúšikov športu teší. Športové spravodajstvo prináša zábery zaujímavých kúskov, výhier a prekonávaní, či dokonca rekordov. Nie je tak veľmi vzdialená tematika vlastných kamier a nahrávania vlastných športových výkonov. Pri športe často krát človek prekonáva svoje možnosti. Nakrúca a vytvára záznam z miesta, okolností a priebehu športového výkonu a zaznamenáva si tak zároveň aj celý zážitok a dej v daný moment.

Nachádzame dennodenne na internete nové a nové videá, pri ktorých je na zázname excelentný výkon, alebo nehoda. Vie však každý ako k nej došlo, pretože záznam prináša okrem potešenia aj odpovede a varovania. Videozáznam na to, aby mohol plniť úlohu opakovane prehrávateľného videa, ktoré má mať ešte niekoľko ďalších úloh, musí byť kvalitné. S nekvalitným záberom s veľmi malým fps (počet snímkov vo videu uložených za sekundu) a rozlíšením strácate pri rýchlej akcii prehľad, kde sa vlastne dej odohráva a čo je vlastne na videu. Siahnite preto po kvalitnej kamere pre extrémny a adrenalínový šport.

Majte zaznamenané svoje rekordy
Majte na zázname svoje vlastné rekordy, športové úspechy, či záznamy zážitkov, lezení po skalách, objavoch a podobne. Vlastná odolná športová kamera je výborná vec, pokiaľ chodíte do prírody, nachádzate zver, zaujímavé miesta, bádate po neznámom území, alebo lietate rogalom. Čokoľvek robíte v pohybe a nie len doma, zaznamenávajte. Športové kamery dnes patria k športu a nie len k nemu.
 
     
 

hlavná stránka | kamery NILOX | čo je športová kamera? | porovnanie kamier | šport a kamera idú k sebe | športové disciplíny | kamera v aute | kamera a záchranné zložky
2014, NILOX.SK. Neoficiálne stránky kamier NILOX venované všeobecne téme športových kamier.
Stránky pre podporu povedomia o značke kvalitných kamier NILOX do extrémnych podmienok a pre najnáročnejších používateľov.